O mnieCześć ! 

Mam na imię Dagmara i jestem szczęśliwą żoną, spełnioną 30 letnią kobietą. Od siedmiu lat mieszkam w przepięknej Gdyni, wychowałam się w małym, cudownym miasteczku o nazwie Debrzno. Jestem Panią Domu, blogerką oraz Magistrem pedagogiki o specjalizacji resocjalizacja.

Chciałabym Cię serdecznie powitać na moim blogu, który powstał w maju 2012 roku.  Głównym powodem do założenia bloga była chęć dzielenia się recenzjami kosmetycznymi z innymi. Na początku pisałam "do szuflady", dla siebie. Po pewnych przemyśleniach postanowiłam założyć bloga. Nigdy nie sądziłam, że blogowanie przyniesie mi tyle przyjemności i będzie trwało tak długo. Na blogu znajdziesz nie tylko recenzje kosmetyczne, ale także i sprawdzone przepisy kulinarne, poradnik dla Perfekcyjnej Pani Domu, sporo informacji na temat rozwoju osobistego oraz troszkę ciekawostek o mnie.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć 50 przypadkowych faktów o mnie - zapraszam: 50 faktów o mnie. Powstała również druga część faktów o mnie - zapraszam: 50 faktów o mnie cz. II
Udzieliłam również wywiadu pewnej blogerce, zapraszam do zapoznania się z nim ---> Wywiad ze mną
Moje i mojego męża (Dagmara i Dominik) odpowiedzi na temat związków --->Przepis na udany związek
Wywiad ze mną i moim mężem na temat małżeństwa -----> Mocne małżeństwo

Wywiad na temat książek ---> Kobiecym Okiem

Współpracuję również z portalem naszadrogado.pl -  tam jestem specjalistą do spraw resocjalizacji ---> Pedagog resocjalizacyjny

Jeżeli masz ochotę się ze mną skontaktować, możesz napisać do mnie wiadomość na adres: kontakt@dagmara-rek.pl
Możesz znaleźć mnie również na fanpage bloga: My World by Dagmara Rek


Masz problem z nastolatkiem, potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało ! Wszelakie porady pedagogiczne i z zakresu resocjalizacji u mnie uzyskasz ZA DARMO.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną !

Pozdrawiam, Dagmara

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life