#81 Agnieszka Opolska - "Ari"

19 października 2020

Już na wstępnie napiszę, że do tej książki podchodziłam trzy albo i cztery razy. Po przeczytaniu kilku kartek odkładałam na półkę, po czym kolejny raz brałam i usiłowałam czytać. Zniechęcało mnie zachowanie głównej bohaterki. Starałam się zrozumieć, że miała problemy i być może dlatego tak się zachowywała, lecz... nie mogłam pojąć czemu odrzuca osoby, które pomagają jej jak tylko mogą. Ona tylko wykorzystywała je i ciągle raniła. Historia zaczynała mnie ciekawić na samym końcu, gdzie okazało się, że to pierwszy tom i w sumie nie wiem dokładnie jak skończyła się to opowiadanie. 


Agnieszka Opolska - "Ari"
4

#80 Emilia Kubaszak - "Bluszcz"

Sięgając po książkę "Bluszcz" pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to oczywiście okładka. Piękna kobieta z burzą rudych włosów. Od razu wiedziałam, że ta książka będzie ciekawa i wciągająca. W końcu nie na darmo mówi się, że rude to zadziorne, idące do swojego celu mimo wszystko. Mimo iż to pierwsza książka tej autorki z wielką przyjemnością zabrałam się za czytanie.


Emilia Kubaszak - "Bluszcz"


1

#79 Karolina Klimkiewicz - "Marzenia mają Twoje imię"

Już sama okładka książki sugeruje, że cała historia może mieć wątek miłośny. Lecz ta miłość jest dość trudna, skomplikowana. To historia, w której mamy okazję zajrzeć w głąb siebie, przekonać się, że należy wierzyć w ludzi i nie denerwować się na los, który nie zawsze jest nam przychylny. 


Karolina Klimkiewicz - "Marzenia mają Twoje imię"


0

#78 Barbara Mikulska - "Przekupić wiedźmę"

 Są książki, które czyta się szybko już od pierwszej kartki, ale są i też takie, które na samym początku 'ciągną się jak flaki z olejem", by po kilku stronach przenieść nas do magicznego świata. Taka właśnie była pozycja napisana przez Barbarę Mikulską. Treść przez pierwszych kilka kartek była dla mnie nudna, ale nie poddałam się. Miałam nadzieję, że dalej będzie o wiele lepiej. Nie myliłam się! Książka wciągnęła mnie tak bardzo, że zrobiło mi się smutno, gdy przeczytałam ostatnie zdanie. 


Barbara Mikulska - "Przekupić wiedźmę"
0

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life