Profesjonalny płyn micelarny 3w1 - Eveline Cosmetics

13 kwietnia 2020

Coraz rzadziej kupuję kosmetyki, więc to jest ten jedyny powód braku recenzji tu na stronie. Mimo wszystko bywają dni, gdy w prezencie dostaję jakieś nowości - nie tyle co nowości na półkach sklepowych, lecz dla mnie. Tak było i tym razem, dostałam coś z czego jestem bardzo zadowolona. Chcecie wiedzieć jakie jest moje ostatnie odkrycie? Czytajcie dalej...

Profesjonalny płyn micelarny 3w1 - Eveline Cosmetics


Moje ostatnie odkrycie? Profesjonalny płyn micelarny od @evelinecosmetics. Jak dla mnie - mistrzostwo! Doskonale usuwa makijaż, nawet ten najmocniejszy. Co najważniejsze - nie trzeba mocno pocierać, wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem na przykład do ust, potrzymać chwilę i gotowe. Tak samo jest z oczami - ja zazwyczaj używam ciemnych cieni a w tym przypadku nie mam problemów ze zmywaniem ich. Jak wiecie mam suchą skórę więc obawiałam się, że on wysuszy mi ją jeszcze bardziej. Nic takiego się nie stało i mam nadzieję, że przy dłuższym używaniu, skóra nadal będzie nawilżona. Kolejnym plusem jest zapach - delikatny i taki... Miły. A wiecie co jest najlepsze? Pojemność tego płynu micelarnego - aż 650ml - więc wyobraźcie sobie na jak długo wystarcza.
Jednym słowem - polecam!

3 komentarze:

  1. Bardzo chętnie bym go sprawdziła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam miniaturkę i stosuję go sporadycznie - faktycznie nie podrażnia oczu i świetnie usuwa makijaż. Naprawdę dobry płyn! ale 650 ml miałabym chyba na rok albo i więcej!;)
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life