Mgiełka z wyciągiem z bursztynu do włosów suchych i łamliwych - Jantar - Farmona

08 stycznia 2019

Bardzo dużo dobrego czytałam i słyszałam o produktach Jantar. Każdy zachwalał ją do tego stopnia, że sama skusiłam się na nią. Po gorącej wiośnie i upalnym lecie moje włosy zrobiły się jeszcze bardziej łamliwe niż wcześniej, dlatego miałam wielkie oczekiwania co do tego kosmetyku. Dodatkowo producent zapewniał, że poprawa włosów jest natychmiastowa. Postanowiłam się sama o tym przekonać. 

Mgiełka z wyciągiem z bursztynu do włosów suchych i łamliwych - Jantar


Mgiełkę używałam regularnie - psikałam włosy po każdym myciu, czyli co 3 dni. Oczywiście nie uwierzyłam producentowi i nie wymagałam efektów po pierwszym czy drugim zastosowaniu. Stosując kosmetyk regularnie przez miesiąc miałam nadzieję, że w końcu zobaczę te gładkie i odżywione włosy - cóż... Zobaczyłam ale coś innego - włosy zaczęły się bardziej puszyć, ciężko się układały, a po wyprostowaniu włosów i wyjściu na powietrze - po godzinie miałam już lekkie skręty (wcześniej tego nie miałam). Oczywiście mgiełka ma jakieś zalety, ale one są bez znaczenia - ładny zapach, atomizer, dzięki któremu dokładnie spsikamy włosy oraz cenę - ok.9 zł za 200ml.  I to wszystko z zalet. 

Niestety u mnie ten kosmetyk nie sprawdził się. Mimo wszystko zachęcam do wypróbowania jego, ponieważ każdy z nas ma inny rodzaj włosów. To, że u mnie się coś nie sprawdziło, wcale nie oznacza, że i u Was tak będzie. Poza tym w internecie można przeczytać wiele pozytywów na temat tej mgiełki. 

Zajrzyj również tu:

4 komentarze:

 1. A u mnie za to sprawdzała się bardzo fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wersję w białym opakowaniu i jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wcierkę do skóry włosów z tej linii i również jestem zadowolona:)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life