Odbudowujący krem pod oczy - Naobay

13 września 2018

Kremy typowo pod oczy używam rzadko, zazwyczaj o nich zapominam. Od kiedy, w którymś boxie kosmetycznym znalazłam odbudowujący krem pod oczy wprost zmuszałam się do stosowania go. Czas leci coraz szybciej, skóra również się zmienia, więc koniecznością było to, aby zacząć w końcu używać jakiś kremów. Nie zawsze pamiętałam o stosowaniu lecz z tygodnia na tydzień szło mi coraz lepiej i dzięki temu widać efekty - nawilżona skóra pod oczami.

Odbudowujący krem pod oczy - Naobay


Na samym początku muszę napisać, że niestety krem jest dość drogi - za 20ml kosmetyku zapłacimy 105zł. Kosmetyk jest dobry, lecz gdybym go nie znalazła w boxie, sama bym go sobie nie kupiła, szczególnie wtedy, gdy nie miałam okazji wypróbować go. Wracając do zalet kremu możemy zauważyć spore nawilżenie, ale tylko wtedy gdy zaczniemy go regularnie używać. Zmarszczki nie znikają całkiem, lecz zmniejszają się. Szybko się wchłania, więc bez problemu zaraz po aplikacji możemy nałożyć na twarz podkład. Na wieczór stosowałam większą ilość kosmetyku (białą warstwę), która stopniowo się wchłaniała. Mimo wszystko zastanawia mnie cena, skąd taka wielka? 


Zajrzyj również tu:

8 komentarzy:

 1. Fajnie, że sprawdza się pod makijaż ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cena rzeczywiście troszkę z kosmosu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Może ze względu na skład? Na cene kosmetyku składa się wiele czynników: reklama, opakowanie, składniki, certyfikaty...
  Nigdy nie miałam nic z tej marki, ale przyznam, że kiedyś stosowałam jeszcze droższy krem pod oczy:D Ale był naprawdę dobry w działaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. A może cena wywindowana na potrzeby boxu? Faktycznie spora!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. zdecydowanie za drogi jak dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Uuu cena jest duża. Ja zawsze zapominam o kremach pod oczy więc widząc taką cenę to pewnie bym go nie kupiła:DFajnie że miałaś okazję go wypróbować :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nooooo cena trochę mnie przestraszyła....

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life