Catering dietetyczny - jaki wybrać, by być w pełni zadowolonym?

20 stycznia 2017

Czas przeprowadzki zbliża się już nie wielkimi, a ogromnymi krokami. Od niedzieli mamy klucze od naszego własnego M4, a w poniedziałek zaczęliśmy mały remont. Kto przechodził przez remont ten wie doskonale co to oznacza – permanentny brak czasu i wyłączenie z życia na kilka tygodni. Czasu brakuje na wszystko, więc ta odrobina, która nam zostaje powinna być wykorzystana najmądrzej jak się da. Jednym ze sposobów na oszczędność czasu wydają się być diety pudełkowe. Praktycznie każdego dnia słyszę o takich dietach. Nie dość, że znajomi o nich wspominają, to jeszcze bardzo często trafiam na artykuły odnośnie tych „pudełek”. Jakiś czas temu zainteresowałam się na poważnie tą tematyką. Zastanawiałam się jakie posiłki dostanę, gdy skuszę się zamówić taką dietę, analizowałam wszystkie „za” i „przeciw”. Zastanawiałam się długo, aż... zaryzykowałam!

Zaczęłam przeglądać w internecie oferty diet pudełkowych. Zależało mi, by dieta była standardowa (nie chciałam ani odchudzającej, ani na przybranie masy) oraz by dostarczała tyle kalorii ile mi potrzeba. W internecie znajdziemy wiele przeróżnych firm, które oferują catering za przeróżne ceny. Tyle tego było, że... pogubiłam się - nie wiedziałam co wybrać. W moim Trójmieście jest ponad 30 różnych firm oferujących catering dietetyczny. Jak tu znaleźć i wybrać tę jedną jedyną? Szukałam, szukałam i... w końcu znalazłam świetną stronę –porównywarkę cateringów dietetycznych Cateromarket. Ona rozwiała wszystkie moje wątpliwości co do tego, które firmy są lepsze od innych! To dzięki niej z szybkością i łatwością wybrałam idealną dietę dla mnie z uwzględnieniem ilości kalorii takich, jakie mój organizm potrzebuje.
Dzięki Cateromarketzaoszczędzamy wiele czasu, a do tego możemy zapoznać się z ocenami i opiniami innych użytkowników Teraz już nie musisz siedzieć i szukać odpowiedniej diety pudełkowej na stu różnych stronach. Wystarczy, że wejdziesz na wyżej podaną stronę, określisz catering, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni (a wybór masz duży - Sport, Zdrowie, Standard, Odchudzanie, Vege i wiele innych), następnie wybieraszmiasto, w którym mieszkasz, a następnie określasz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (jeśli nie znasz swojego, to na stronie jest kalkultor, który pomoże Ci to wyliczyć). Na sam koniec wyskakuje Ci lista wszystkich firm, które oferują dietę pod Twoje potrzebt wraz z cenami  - Ty decydujesz u kogo zamawiasz swoje jedzenie, ile za nie płacisz i o której godzinie chcesz mieć je w domu. Wygoda górą, prawda?!

Teraz zapewne siedzisz wygodnie w fotelu z laptopem na kolanach i zastanawiasz się, czy ta dieta pudełkowa to dobry pomysł. Oczywiście, że dobry! Spójrz na to z całkiem innej strony, nie patrz na minusy (jeżeli takie krążą Ci po głowie), spójrz na to ile plusów jest zamawiając jedzenie w pudełkach. Zapytasz jakie plusy ja widzę? Proszę bardzo, oto one:

1. Nie stoisz przy garnkach, nie chodzisz po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich produktów do przygotowania dania. Nie siedzisz po nocach i nie układasz menu na cały tydzień, a przede wszystkim - nie musisz zmywać naczyń! Czy to nie kusząca propozycja? Wyobraź sobie, że jedzenie dostarcza Ci pewien miły Pan, a Twoje dania są w pudełkach z podpisem "śniadanie", "obiad", "kolacja". 

2. Zaczniesz regularnie jeść. Stwierdzam, że jak chyba każdy z nas - Twoje posiłki nie są regularne, a są dni, w których nie jadasz nic z braku czasu. Dzięki diecie pudełkowej masz okazję jeść nie tylko regularnie, ale przede wszystkim smacznie. 

3. Osiągniesz swój zamierzony cel, dzięki regularnym posiłkom oraz zbilansowanej diecie. 

4. Zaoszczędzisz na wydawaniu pieniędzy na zbędne produkty, które po czasie wyrzucisz, bo nie skonsumujesz ich. 

5. Urozmaicona dieta - codziennie dostajesz inne posiłki. Nie tak jak w domu, że w ciągu tygodnia jesz 5 razy mięso, dwa razy warzywa i... masz już dość patrzenia codziennie na to samo.

Przekonałam Cię? No jasne, że przekonałam! Już widzę jak się cieszysz i wpisujesz w swoją przeglądarkę :  „cateromarket” i porównujesz firmy ze swojego miasta LISTA FIRM .

Największy wybór jak sami zobaczycie mają mieszkańcy Warszawy   , gdzie jest prawie 150 firm! Ale mieszkańcy innych miast też nie mają powodów do narzekań J

13

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life