Życzenia na Nowy Rok inne niż wszystkie!

31 grudnia 2016

Ostatni dzień roku 2016… to właśnie dzisiaj oprócz zabaw, fajerwerków, szampana, wielu śpiewów i tańców – czas na podsumowanie tego co osiągnęliśmy, zrobiliśmy, otrzymaliśmy. To właśnie dzisiaj otwieramy kalendarz, na którym widnieje napis 2017. Bierzemy długopis w dłoń i zapisujemy w nim wszystko to co chcemy osiągnąć w Nowym Roku. Snujemy plany na przyszłość, robimy postanowienia, które i tak po jakimś czasie odchodzą w zapomnienie…Dźwięk dzwonka w telefonie wyrywa nas z zamyślenia… Znajomy głos w słuchawce życzy Wam to co zawsze… zdrowia, szczęścia i tego, by Nowy Rok był o wiele lepszy od aktualnego. W ciągu dnia przychodzi kilka wiadomości tekstowych z wierszykami, które co roku są takie same. Fakt, niby życzenia które każdy Ci składa są najważniejsze – ich treść jest ważna dla Ciebie. Ale… brakuje Ci czegoś, jakieś nowości, bo rutyna nawet w życzeniach Cię przytłacza. Dlatego ja chciałabym złożyć Ci życzenia na Nowy 2017 Rok inne niż wszyscy…

Moja piękna!

Z okazji Nowego Roku oprócz zdrowia, pieniędzy i radości życzyć Ci tego, byś zawsze pamiętała o sobie. W ciągu całego roku to Ty troszczysz się o swoją rodzinę. Jesteś Perfekcyjną Panią Domu, cudowną mamą, żoną, kochanką. To Ty dbasz o dom oraz o członków rodziny, poświęcasz się dla nich, często rezygnujesz ze swoich przyjemności, na rzecz dzieci czy męża. Dlatego chciałabym, by Nowy Rok sprawił iż zajmiesz się sobą. Zaczniesz sprawiać sobie przyjemności, chodzić do kosmetyczki, fryzjera, na masaże, czy po prostu… wyjść na ploteczki do koleżanki. Chciałabym byś na chwilę zapomniała o problemach, obowiązkach. Chciałabym byś była szczęśliwa – sama ze sobą.

Chcę życzyć Ci byś nigdy nie poddawała się. Wiem, że masz wiele pragnień, celów. Jesteś ambitna, lecz boisz się zrobić krok w przód. Boisz się tego co powie rodzina, znajomi. Ale… czy to jest ważne? Odpowiadasz sama za siebie! Masz prawo się spełniać, nie tylko jako mama i żona, ale także jako kobieta! Krytyka, zawiść, zazdrość zawsze będą gdzieś koło Ciebie. Nic z tym nie zrobisz! Czasami trzeba być egoistką! Dąż do celu zawsze i wszędzie! A później… zobaczysz zazdrość u tych, którzy w Ciebie nie wierzyli. Pokaż innym, że mylą się co do Ciebie, do Twoich planów. Jesteś silna i osiągniesz wszystko to co pragniesz!

Życzę Ci tego, byś zaczęła inaczej patrzeć na siebie, swoje ciało. Jesteś piękna! Pamiętaj o tym! Niedoskonałości? A gdzie Ty je widzisz? Zapraszam Cię do przeczytania tego wpisu ---> Zaakceptuj swoje niedoskonałości, pokochaj siebie. Może zmienisz zdanie o sobie.


Pamiętaj, że Nowy Rok to Nowa TY! Spełniaj się, bądź szczęśliwa, zwariowana, kochaj i bądź kochana! 

Zajrzyj również na:

11 komentarzy:

 1. Piękne życzenia!
  Wszystkiego dobrego!

  P.S. Podoba mi się Twoje nowe logo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne! Tobie też wszystkiego naj, naj, najpiękniejszego w Nowym Roku
  od woliszpolish.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne życzenia! Oby 2017 był jak najlepszy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego dla Ciebie również:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo pieknie powiedziane: Bys nigdy sie nie poddawala, presji, pomyslom innych, temu, co inni powiedza... Ile zostalo w ten sposob zaprzepaszczonych wspanialych pomyslow na siebie.... Jaka szkoda. Pozdrawiam serdecznie Beata

  OdpowiedzUsuń
 6. to ja dziękuję za życzenia i... wzajemnie :) Rzeczywiście te życzenia są zawsze aktualne.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Chcę życzyć Ci byś nigdy nie poddawała się"- tego sobie właśnie życzę i dziękuję Ci za to. Jeszcze dodałabym dla siebie systematyczność i wytrwałość;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo piękne życzenia, które pasują właściwie co rok! Bardzo zgadzam się z tym, że nie warto siè poddawać i tego zarówno sobie, jak i innym życzę!.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne i niesztampowe życzenia! Dobrze od takich zacząć nowy rok! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. piękne życzenia, mieć pozytywne nastawienie, dbać o siebie, rozwój duchowy i umysłowy. to o stokroć lepsze niż "zdrówka i pomyślności"

  OdpowiedzUsuń
 11. No i takie życzenia chce usłyszeć każda kobieta!
  Dziękuję i wzajemnie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life