09:58

Podsumowanie miesiąca - Styczeń 2016

Dopiero co zaczął się Nowy Rok, a tu już mamy koniec stycznia. Czas leci bardzo, bardzo szybko. Nie lubię tego! Mam nadzieję, że kolejne miesiące będą dłuższe i przyjemniejsze. A skoro koniec miesiąca to czas na podsumowanie blogowe. Niestety nie  było podsumowanie grudnia - co mnie bardzo martwi, ale jestem usprawiedliwiona! Grudzień - czas świąteczny, bieganina, krzątanina - więcej tłumaczyć nie muszę, bo myślę, że każdy zrozumie. 


Skoro Nowy Rok to nowe plany i cele. Cele nie tylko osobiste, ale także i blogowe. Chcę, aby blog stał się jeszcze większą inspiracją dla Was niż jest aktualnie. Chcę, aby większa ilość osób dowiedziała się o istnieniu tej strony, by móc realizować dalsze moje plany.
Początek roku okazał się dla mnie czymś wyjątkowym. Artykuł w gazecie JOY (wydanie luty 2016) z udziałem moim i mego męża był mega zaskoczeniem dla wielu osób. Nie ukrywam, że i dla nas również. Nie spodziewałam się, że aż tak dobrze on wyjdzie (bo tak jest, prawda?). Mam nadzieję, że to nie pierwsze i ostatnie nasze pojawienie się w gazecie.
Styczeń - co ostatnio rzadko się to zdarzało - obfituje w posty. Powstało ich aż 12. Jestem dumna z siebie. Wierzę, że każdy miesiąc będzie tak udany i pełen postów jak ten.

POSTY, KTÓRE WAS NAJBARDZIEJ INTERESOWAŁY - jeżeli chodzi o liczbę wyświetleń, a nie komentarzy pod postami...

Miejsce 1
Kulinaria górą, a w szczególności przepisy, które są proste, a nawet bardzo proste i mega smaczne. A kto nie robił jeszcze Syrników - zapraszam do zapoznania się z postem.

Kliknij, aby zapoznać się z postem.


Miejsce 2
Pierwszy raz zamawiałam JoyBox, niepewność i obawa przeważały nad radością. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Zastanawiałam się, czy kosmetyki, które znjadę w pudełeczku będą odpowiednie dla mnie. Moje obawy nie były potrzebne.. Zapraszam do zapoznania się z zawartością wyprzedażowego JoyBox'a.

Kliknij, aby zapoznać się z postem.Miejsce 3
Na podium pozostaje również masło czosnkowo-ziołowe do bagietki -  Szybkie, łatwe i bardzo smaczne.

Kliknij, aby zapoznać się z postem.


Piosenka miesiącaAdele - HelloNatasha St-Pier  - Tu trouverasProdukt miesiąca
Prosuktem miesiąca okazał się płyn do kąpieli o zapachu lawendy.
Kliknij, aby zapoznać się z postem


Ilość wyświetleń bloga: 117 722
Ilość wyświetleń bloga w miesiącu: 5901
Ogólna ilość komentarzy na blogu: 866
Liczba opublikowanych postów na blogu: 346

Zapraszam na mojego fanpage: My world by Dagmara Rek


1 komentarz:

  1. Też uwielbiam Adele.Twój mężczyzna musi być bardzo zadowolony mając taką fajną kucharkę w domu! :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger