Inspired by Anna Wendzikowska - zawartość pudełeczka.

12 stycznia 2016

Ostatnio polubiłam boxy kosmetyczne. Wszystko dzięki JoyBox, który był jako pierwszy w moich rękach (pisałam o nim tu --->Wyprzedażowy JoyBox). Kosmetyki tak bardzo mi się spodobały, że gdy otrzymałam wiadomość o promocji pudełeczek Inspired by postanowiłam sprawić radość mężowi i sobie. Dla niego zamówiłam Inspired by Rafał Maślak (spis kosmetyków, zdjęcia w tym poście ---> Inspired by Rafał Maślak), a sobie sprezentowałam Inspired by Anna Wendzikowska
Z pudełka jestem bardzo zadowolona. Znalazło się w nim 7 produktów i to nie są tylko i wyłącznie kosmetyki, co mnie zdziwiło (nie przeglądałam wcześniej zawartości opakowania, a wiem, że blogerki, które zakupiły box zapewne publikowały zawartość na swoich stronach). Miło ze strony Pani Anny, że dała coś innego niż tylko kosmetyki. Książka i zestaw biżuterii ucieszy zapewne każdą kobietę. Dodatkowo znajdziemy list od Anny oraz listę produktów, które znalazły się w pudełku.
1. Książka "PytAnia o Hollywood"
Cena: 44,90zł2. Zestaw srebrnej biżuterii W.Kruk
Cena zestawu: 129zł
3. Lierac - multiwitaminowe serum rozświetlające.
Cena: 170zł/30ml
W boxie znajdujemy 8ml opakowanie.4. Pease - róż do policzków.
Cena: 19,90zł5. Liftingujący roll-on pod oczy - Delia.
Cena: 12zł6. Spray unoszący włosy u nasady - Farmona.
Cena: 14zł7. Baza pod podkład - Neauty Minerals.
Cena: 44,90zł

Każdy z tych kosmetyków jest dla mnie zagadką - co oznacza, że żadnego nie miałam do tej pory. Wydaje mi się, że testowanie będzie przyjemne, a samotne wieczory - gdy mąż będzie w pracy - będzie mi umilała książka. Oczywiście każdy z przetestowanych produktów znajdzie swoje miejsce tu na blogu w formie recenzji. 

Zawartość pudełeczka (nie licząc serum Lierac, ponieważ kwota jest podana za pełnowartościowy produkt, a my dostajemy "próbkę" na przetestowanie) wynosi 264,70zł. 

Kupiłam je tak samo jak Inspired by Rafał Maślak za 39zł plus 10zł koszty wysyłki. 

3 komentarze:

  1. Polecam Paese firmę kosmetyczną :) jest super

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawartość dużo lepsza niż od Joanny Krupy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zawartość naprawdę bardzo dobra, zastanawiam się od dłuższego czasu nad tym rodzaju pudełkami i chyba jedno zamówię. Zawartość twojego jest cudowna i nie tylko kosmetyki

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life