20:45

Podsumowanie miesiąca Październik 2015

Podsumowanie miesiąca Październik 2015 troszkę się opóźniło. Oczywiście mam usprawiedliwienie - wyjazd do rodziców. W związku z tym, że wczoraj wieczorem wróciliśmy do domu, dzisiaj postanowiłam zrobić wpis dotyczący poprzedniego miesiąca.
W ciągu całego miesiąca pojawiło się 5 wpisów, ten będzie 6. Tak, wiem, że mało, nawet można powiedzieć, że bardzo malo, ale.. nie miałam czasu na więcej. Postanowiłam wziąć się za wpisy i.. poświęcać jeden dzień w tygodniu tylko i wyłącznie dla bloga, w związku z tym będę wtedy tworzyła wpisy, robiła zdjęcia itp. Mam nadzieję, że dzięki temu posty będą się ukazywały częściej. Pomysłów mam wiele, wszystko mam spisane w kalendarzu blogowym, niestety czas nie pozwala mi na realizację ich. Wierzę, że listopad w końcu będzie przełomowym miesiącem. Trzymajcie kciuki, aby się udało!
Kto śledzi mojego fanpage mógł przeczytać dwa nowe wywiady ze mną i moim mężem:
Przepis na udany związek (Dagmara i Dominik)----> KLIK
Mocne Małżeństwo -----> KLIK

POSTY, KTÓRE WAS NAJBARDZIEJ INTERESOWAŁY- jeżeli chodzi o liczbę wyświetleń, a nie komentarzy pod postami.. 


Miejsce 1
Kolejny miesiąc i kolejne miejsce pierwsze zajmuje przepis kulinarny. Tym raze, był to przepis na oponki serowe. Szybkie i bardzo smaczne słodkości, które zapewne goszczą u każdego w domu przynajmniej raz w roku.
Miejsce 2
Drugie miejsce na podium zajmuje również dział kulinarny, czyli przepis na "niebo w gębie", czyli murzynkowy przekładaniec. Ciasto przepyszne, słodkie, idealne do popołudniowej kawki. 
Miejsce 3
Ostatnie miejsce na podium zajmuje moja kuchnia, która jest ciągle dopracowywana i zapewne za jakiś czas ukaże się aktualizacja tego wpisu. 
Piosenka miesiąca 
W październiku numerem jeden była piosenka:

Antek Smykiewicz - Pomimo burz


Ilość wyświetleń bloga: 103 827
Ilość wyświetleń bloga w miesiącu: 4700
Ogólna ilość komentarzy na blogu: 758
Liczba opublikowanych postów na blogu: 306

1 komentarz:

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger