20:14

MAYbe Beauty - spotkanie blogerek Gdynia 16.05.2015r.

Od kiedy prowadzę bloga miałam kilka zaproszeń na spotkanie blogerek, ale niestety zawsze zmuszona byłam odmówić. Uczelnia, egzaminy, wykłady - było to ważniejsze od spotkania. Gdy dostałam wiadomość od Moniki  ( http://mymixoflife.blogspot.com/ ), z wielką radością zgodziłam się na to spotkanie. Dzięki temu poznałam fajne dziewczyny i dowiedziałam się wielu nowych trików urodowych dzięki "pracy domowej", którą mieliśmy wykonać przed spotkaniem.

Poranek 16.05 był dla mnie ciężki i bardzo stresujący. Gdy nie znam osób, z którymi mam się spotkać zawsze się stresuję. Nie wiem co mnie czeka, nie wiem jakie są dziewczyny, jakie mają charaktery. Mimo stresu jakoś dałam radę i .. wyszykowałam się na spotkanie. Miałam wielkie szczęście, bo  Martynę ( http://martynapiechowska.pl/ )  poznałam już w autobusie. Przeczucie mnie nie myliło i.. w momencie, gdy Martyna  zapytała o drogę, podejrzewałam, że i ona będzie jedną z uczestniczek naszego spotkania.

Nasz "zlot" odbył się w ModernCafe kafejce w Galerii Szperk. Bardzo ciche, przytulne miejsce i idealnie nie tylko na spotkania blogerek, ale również świetnie nadaje się na randki. Dodatkowym plusem jest to, że serwują przepyszne cappuccinno z pianką.

Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Wiele rozmów, opowieści, dzięki którym można było dowiedzieć się nie tylko na temat kosmetyków, a także bloga, czy podróży. Miesiąc przed spotkaniem Monika każdej z nas wysłała kilka pytań, które musiałyśmy opracować. Na koniec spotkania miałyśmy przedstawić swoje "prace domowe". Dzięki temu mogłyśmy poznać inne blogi, które odwiedzają i czytają nasze nowo poznane koleżanki, oraz poznać ich triki urodowo/makijażowo/paznokciowe. Było to świetnym pomysłem ! Sądzę, że każda z nas wyniosła coś dobrego ze spotkania i.. już się nie mogę doczekać na następne.

Uczestniczki spotkania to świetne dziewczyny, które prowadzą bardzo interesujące blogi - zapraszam serdecznie do zapoznania się z ich stronami.

1. Marlena http://pluumkaopisuje.blogspot.com/
2. Justyna http://www.cosmeticsmyaddiction.pl/
3. Martyna http://martynapiechowska.pl/
4. Patrycja http://www.amethystblog.pl/
5. Karolina http://www.pasjekaroliny.pl/
6. Dagmara http://gusiazet.blogspot.com/
7. Iza http://najlepszerecenzjekosmetyczne.blogspot.com/
8. Malwina http://kulturalnemaluchy.blogspot.com/
9. Monika http://mymixoflife.blogspot.com/

na liście jako 10. Kamila http://paczajka.blogspot.com/ Niestety nie udało się jej dojechać, więc zapewne była z nami myślami.


Mariola z bloga http://laylaslifestyle.blogspot.com/ - organizatorka i pomysłodawczyni spotkania, niestety jej również nie było z nami, ponieważ nie udało jej się wrócić do Polski na czas.

Całość spotkania była nagradzana przez wielu sponsorów:

1. http://www.delia.pl/pl/
2. http://oceanic.pl/
3. http://farmona.pl/
4. https://musecosmetics.eu/
5. http://diamond-cosmetics.eu/
6. http://lucyminerals.net/index.php
7. http://www.promoszop.pl/
8. http://www.beautyface.pl/
9. http://www.bioxsine.com/pl
10. http://blueberrystore.pl/
Dzięki nim każda z uczestniczek dostała mnóstwo prezentów.


Już teraz myślimy o kolejnym spotkaniu, tym razem może na plaży przy ognisku.. Kto wie jak to się wszystko potoczy :)

Dziękuję dziewczyny, bardzo miło było Was poznać !
4 komentarze:

 1. Tak, spotkanie udane i miło było Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że świetne spotkanie :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że mnie tam nie było, bo jestem z Gdańska :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać, że się udało :) chętnie bym się z Wami również spotkała :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger