20:30

Ptasie Mleczko Wedel -Biało Białe

Nie ważne czy kawę piję z rana, czy popołudniu, zawsze muszę mieć do niej coś słodkiego. Tym razem padło na Ptasie Mleczko firmy Wedel z EDYCJI LIMITOWANEJ. Co o nim sądzę? Hmm.. jedno zdanie wyraża tą słodkość: "Niebo w gębie".

"To produkt, w którym klasyka łączy się z nowoczesnością, a głębia smaku z lekkością. Biała czekolada całkowicie odmieniła kultowe Ptasie Mleczko, które w nowej odsłonie jest pełne młodzieńczej energii. Anielską delikatność pianek i słodycz białej czekolady pokocha każdy amator słodkości!"

Powiem szczerze, że bałam się spróbować jak smakuje to mleczko. Sądziłam, że smak będzie nienaturalny, mega słodki, sztuczny. Myliłam się ! To Ptasie Mleczko jest cudowne ! Delikatna biała czekolada, która od razu rozpływa się w ustach. Czekolada ta pokrywa cudowną śmietankową piankę. Wszystko idealnie współgra ze sobą tworząc idealny smak.
Niestety nie znalazłam już jego w sklepach, a z chęcią bym zasmakowała go kolejny raz.

Cena:
11,90zł, ja kupiłam w Biedronce w promocji za ok. 6-7zł.

Dostępność:
Sklepy spożywcze.

Czy kupię raz jeszcze? 
Oczywiście, że tak ! Dla takiej słodkości warto wydać każdą złotówkę !


Kto jadł to cudo? Co o nim sądzicie?

4 komentarze:

 1. nienawidzę białej czekolady, więc nie tknęłabym tego ptasiego mleczka :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Pyszne mimo, że za białą czekoladą nie przepadam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ptasie mleczko zjadłabym chętnie, gdyż smakuje go tylko, gdy jestem w Polsce. Jednak do kawy nigdy. Pije bardzo słodką kawe i jakbym do niej zjadła coś słodkiego, to moja kawa byłaby za gorzka :)
  Pozdrawiam,
  Klaudia

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger