Serwetka Wielkanocna ze sklepu Kasandra.

23 kwietnia 2015

Przed Świętami Wielkanocnymi jak to u każdego w domu bywa - porządki szły pełną parą. Gotowanie, strojenie domu, sprzątanie, prasowanie - a tu nagle ktoś do drzwi dzwoni. Otwieram a tam kurier. Bardzo się zdziwiłam, ponieważ nic nie zamawiałam. Oczywiście przesyłkę odebrałam i od razu otworzyłam. Sklep Kasandra zrobił mi wielką niespodziankę. Dostałam serwetkę do koszyczka wielkanocnego. Moja radość była wielka, ponieważ aktualnie poszukiwałam czegoś nowego. Niestety nic nie podobało mi się i nie było takie jak sobie zaplanowałam. Pan Sławomir trafił w dziesiątkę ! Otrzymałam serwetkę idealnie pasującą do mojego koszyczka, który w tym roku był "ubrany" na zielono. Serwetka świąteczna z tkaniny w drukowane motywy wielkanocne.
Rozmiar: 
średnica 35 cm 

Serwetka jest idealnej wielkości, pasuje do każdego koszyczka wielkanocnego, jak i do ozdoby stolika. Pięknie wykończona zieloną lamówką i nicią. Na niej znajduje się koszyczek wielkanocny z pisankami i baziami. Cudownie wpasowała się w mój koszyczek. 


Wielkim plusem jest to, że serwetka nie gniecie się, jest sztywna. Materiał jest solidny i zapewne posłuży na wiele lat, co jest dodatkowym plusem. Nie traci na jakości podczas prania. Jest taka sama jaka była przed nim. 


Więcej informacji oraz możliwość zamówienia: Kasandra


Bardzo dziękuję Panu Sławomirowi za przepiękny prezent i miłą niespodziankę !! 

3 komentarze:

 1. Widząc ten wystrój <3 to same Piękności <3 i Radość , że przyszłe Wielkanocne Święta będą EXTRA <3
  Super prezent <3
  Teresa Soroka

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki miły gest ze strony Pana Sławomira :)
  Serwetka śliczna ,ja w tym roku wszystko na ostatnią chwile i swoją po prostu w tesco kupiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna ta serwetka ;-) w sam raz na święta i pewnie będzie służyć wiele lat :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life