10:31

Podsumowanie miesiąca - Kwiecień 2015

Czas leci jak oszalały. Dopiero co przygotowywałam podsumowanie marca, a tu już kwiecień. Kwiecień był miesiącem, w którym pojawiło się mało postów. Pomysłów dużo, lecz lenistwo wzięło górę, niestety. Pogoda nie dopisywała, ale jak to w kwietniu. Raz pochmurno i  zimno, raz ciepło i słonecznie, mam nadzieję, że maj będzie o wiele cieplejszy i bardziej obfity w posty.


Miesiąc w posty był bardzo ubogi, ponieważ powstało tylko 8 wpisów, ten będzie 9. Patrząc na inne miesiące stwierdzam, że albo ja się tak obijałam, albo czas tak leciał, że nie starczyło mi czasu na bloga. Mam nadzieję, ze Maj okaże się bardziej korzystny dla mnie. W końcu w maju mija 3 lata od powstania ten strony - chyba trzeba przygotować coś specjalnego na taką okazję :)

HASŁA, DZIĘKI KTÓRYM WCHODZILIŚCIE NA MOJEGO BLOGA

Od tamtego miesiąca się praktycznie nic nie zmieniło. Wcześniej szukaliście mody lat 90, teraz ogółem wszystko o latach 90. Czyżby każdy tęsknił za tymi pięknymi czasami?

POSTY, KTÓRE WAS NAJBARDZIEJ INTERESOWAŁY- jeżeli chodzi o liczbę wyświetleń, a nie komentarzy pod postami..

Miejsce 1

Na miejscu 1 nadal utrzymują się jajeczka Milki. Skoro jest to Nowość w Polsce to najczęściej wyszukujecie opinie o tym produkcie. Wiadomo - najlepiej jest najpierw przeczytać, a jak wiele osób poleca to kupić. 

Miejsce 2

Moje aktualne zachcianki zajęły drugie miejsce. Fakt nie było ich dużo, ale.. to są rzeczy, które koniecznie muszę mieć. Wolę chcieć mniej i to bardzo niż dużo, by potem dana rzecz leżała w szafie i zajmowała miejsce.
Miejsce 3 

Być wyjątkową, grzeczna i poukładaną osobą to zaszczyt. Dlatego stworzyłam wątek, w którym znajduje się 9 zdań, które wypowiadają  właśnie takie osoby. I właśnie ten mój tekst był jednym z najczęściej czytanym postem w miesiącu.PRODUKT MIESIĄCA

Moim produktem miesiąca okazał się żel, a w sumie dwa żele Original Source - mango oraz wanilia z maliną. Pokochałam je od pierwszego wejrzenia oraz od pierwszej kąpieli z nimi. 


        http://gusiazet.blogspot.com/2015/04/zel-original-source-malinowo-waniliowy.html
PIOSENKA MIESIĄCA

Uwielbiam muzykę, a dzień bez muzyki to jak dzień bez kawy - stracony. W tym miesiącu nałogowo słuchałam:


Planet ANM - EsperantoPlanet ANM - Universum


                                          Carly Rae Jepsen - I Really Like You                           Piękni i Młodzi - Ona jest taka cudowna
PODSUMOWANIE BLOGA W STATYSTYKACH:


Ilość wyświetleń bloga: 80901
Ogólna ilość komentarzy na blogu: 614
Ilość postów w kwietniu: 8 plus ten z podsumowaniem
Dziękuję za każdy komentarz, za każde przeczytanie wpisu. Zachęcam do dalszego uczestnictwa w życiu blogowym.

5 komentarzy:

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger