10:43

Podsumowanie miesiąca - Marzec 2015 !

Nigdy nie robiłam podsumowań, postanowiłam to zmienić w tym miesiącu. Jak już czytaliście post związany ze zmianami na blogu - wiecie, że dążę do tego, aby to moje małe miejsce w sieci rozwijało się bardziej i inspirowało każdego. Bardzo zależy mi na tym, aby każda osoba znalazła tu dla siebie coś, co go będzie przyciągało. Zależy mi również na dyskusjach pod postami - nie tylko na fanpage bloga, ale także i na blogu. 

HASŁA, DZIĘKI KTÓRYM WCHODZILIŚCIE NA MOJEGO BLOGA

W tym miesiącu najczęstszym hasłem, dzięki któremu wchodziliście na mojego bloga była moda lat 90. Zauważyłam, że teraz ta moda powraca. Bardzo dużo elementów powtarza się z tamtych lat, co mnie bardzo cieszy. Moda lat 90 była nietuzinkowa i bardzo wygodna. 

Ciekawiły Was również jajka Milki z bardzo słodkim kremem. Mi one nie przypadły do gustu, ale mam nadzieję, że Wy mimo mojej opinii sami spróbowaliście jakie one są. 


POSTY, KTÓRE WAS NAJBARDZIEJ INTERESOWAŁY- jeżeli chodzi o liczbę wyświetleń, a nie komentarzy pod postami..

Miejsce 1


Jak już wyżej napisałam - jajeczka od Milki Was bardzo zaciekawiły. Post o nich był najczęściej odwiedzanym postem Marca 2015. W sumie nie dziwię się - są one nowością w Polsce. http://gusiazet.blogspot.com/2015/03/milka-loffel-ei-jajka-wypenione-bardzo.html


Miejsce 2


Na drugim miejscu znalazł się post dotyczący pierścionków zaręczynowych. Wiadomo - temat na czasie. Wiosna, miłość i te sprawy.. Panowie - szykujcie kaskę, Wasze Panie czekają na błyskotkę, którą będą mogły nosić na palcu :)http://gusiazet.blogspot.com/2015/03/pierscionek-zareczynowy-ktory-najlepszy.html

Miejsce 3 


Na ostatnim miejscu na podium znalazł się post z moimi przemyśleniami na temat celów i tego, że ja coś chcę, a nie muszę. Cieszy mnie to, że doceniacie to, że każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrażać, nawet wtedy, gdy jest całkiem inne od Waszego.
http://gusiazet.blogspot.com/2015/03/marzenia-cele-ja-chce-nie-musze.html


PODSUMOWANIE BLOGA W STATYSTYKACH:

Ilość wyświetleń bloga: 76515
Ogólna ilość komentarzy na blogu: 577
Ilość postów w marcu: 10 plus ten z podsumowaniem

Dziękuję Wam <3

Ps. Zapraszam do komentowania postów na blogu - dla najaktywniejszych - niespodzianki ! 

7 komentarzy:

 1. Świetne podsumowanie- jak ten czas szybko leci :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie miłe wezwanie :)
  Teresa S.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo świetnie podsumowałaś marzec i dobrze że postanowiłaś robić tak każdy miesiąc, życzę sukcesów i realizacji wszystkich planów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o matko :) Gdzie można dostać takie milkowe jajeczka? :) ja się jeszcze z nimi nie spotkałam :) :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Numer 1 dla słodyczy - wiadomo :D
  Wesołych Świąt !

  OdpowiedzUsuń
 6. Słodycze zawsze najlepsze !! :) fajnie tu u Ciebie ! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger