08:06

Milka Loffel Ei - jajka wypełnione bardzo słodkim musem.

Biedronka od pewnego czasu kusi wieloma promocjami i nowościami już na święta Wielkanocne. Jajeczka, zajączki, ozdoby - wszystko takie piękne i kuszące, że i ja musiałam się na coś skusić. Od razu zobaczyłam wytłoczkę od Milki. Zaczęłam się zastanawiać co to może być. Z daleka nie widziałam, że to są słodkości. Myślę: "Czyżby jakieś hmm.. nowe jajka kurzęce?". Podeszłam bliżej i.. wiedziałam, że to pudełeczko zaraz wyląduje w moim koszyku. Opakowanie już potrafi zachwycić. Producent postarał się i.. zaskoczył wszystkich. Umieszczenie czterech słodkich jajeczek w wytłoczce było świetnym pomysłem. Kolor wytłoczek jest standardowy dla Milki - fioletowy. Tak samo jak i "przepaska" ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Świetnie nadaje się jako dodatek do prezentu. Otwierając wytłoczkę znajdziemy cztery jajka zawinięte oczywiście w fioletowe papierki. Dodatkowo znajdziemy dwie plastikowe, fioletowe łyżeczki. Więc jajka możemy jeść w każdym miejscu. 

Milka potrafi zaskakiwać, tym razem również nie zawiodła. Jajeczka wypełnione są bardzo słodkim, czekoladowym musem.  Mus jest bardzo delikatny - taki jak każda czekolada Milka, lecz jest on nieziemsko słodki. Mężuś porównał słodkość musu do słodkości miodu. My to jajko jedliśmy we dwoje. Sądzę, że nie zjadłabym całego sama. Mimo, że słodycze uwielbiam - to jajko swoją słodkością przebija wszystko. Czekolada rozpływa się w ustach, jest mniej słodka niż mus. 

Wielkim minusem jest cena tych jajek. W Biedronce kosztowały one 9,99zł. Ale wiem, że w sklepach takich jak Tesco, czy Kaufland były one po 13zł. Z drugiej strony przeliczając ceny jajek z Kinder Niespodzianki - te jajka opłaca się bardziej kupić. Kinder Niespodzianka kosztuje 2,99zł, kupując cztery sztuki zapłacimy 11,96zł. Czyli.. mimo tego, że jajka z Milki są drogie - zaoszczędzamy niecałe 2 zł. 

Czy kupiłabym Loffel Ei jeszcze raz? Niestety nie ! I tu nie chodzi o cenę, lecz o to, że są tak bardzo słodkie. Zdecydowanie wolę czekolady Milka. 


Jedliście już słodkości od Milki? Jak Wam smakowały?

1 komentarz:

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger