22:29

Co czyni mnie szczęśliwa?

Post stary, ale... warty przeczytania..


Jest niedzielne południe, na biurku stoi kawka w moim ulubionym kubeczku z Minnie oraz tabliczka czekolady mlecznej (wolę truskawkową, ale niestety nie mam takiej już w domu). Przeglądam strony w internecie, robię zdjęcia na bloga kosmetycznego i.. zastanawiam się co tak naprawdę czyni mnie szczęśliwą.

1. Rodzina 
To na nich mogę liczyć w każdej chwili, niezależnie od pory dnia. To ona jest przy mnie, kiedy coś idzie nie tak, to ona podnosi na duchu i pokazuje, że z każdej sytuacji znajdzie się wyjście. 


2. Miłość
Miłość uskrzydla.. Miłość sprawia, że pojawia się uśmiech na twarzy i radość w sercu. 
On - Mój ukochany D. To on sprawia, że wiem co to radość, troska, bliskość. To dzięki niemu poznałam co to prawdziwa miłość, uczucie. To on pokazał mi, że facetom jednak można ufać i że potrafią być najwspanialszymi przyjacielami, a nawet przyjaciółkami. To on zna mnie tak jak nikt inny, to on akceptuje moje wszystkie wady - a uwierzcie mi - mam ich wiele. 
I on powinien dostać medal za wytrwałość ;)

3. Studia
Już w podstawówce wiedziałam co chcę robić w życiu. Wiedziałam, że chcę pracować z młodzieżą niedostosowaną społecznie. Wiedziałam, że chcę studiować resocjalizację. Tak właśnie się stało. Nie wyobrażałam sobie innych studiów, innej pracy. 

4. Słodycze
Kocham słodkości, kocham czekolady, batoniki, cukierki. Jestem od nich uzależniona. W każdej torebce, w każdym zakamarku w domu mam coś słodkiego. Potrafię dziennie zjeść dwie tabliczki czekolady i wciąż mi mało. Mam szybką przemianę materii więc to też wielki plus - mogę jeść słodkości do woli :)

5. Morze, plaża
Od zawsze zazdrościłam tym, którzy mieszkali nad morzem. Będąc małą dziewczynką bardzo często jeździliśmy w rejony nadmorskie. Byłam zachwycona ! Moje marzenie się spełniło. Mieszkam 300m od plaży. Jestem tu szczęśliwa ! 


To najważniejsze rzeczy/osoby, które pozwalają mi być szczęśliwą. Oczywiście, gdybym chciała wymieniać wszystko to co przynosi mi radość to.. czasu by nie starczyło na wypisywanie. Cieszy mnie nowy zakup balsamu do ciała, słońce za oknem, list w skrzynce.. tak - takie pierdoły też mnie cieszą. 
Staram się w każdej sytuacji, w każdym przedmiocie znaleźć coś, co może wywołać uśmiech na mojej twarzy. Staram się być szczęśliwa - mimo wszystko !

P.S. Oczywiście kolejność przypadkowa :)


Cudownego dnia życzę ! :* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger