Yankee Candle - Candy Cane Lane

16 listopada 2014

Święta idą do nas wielkimi krokami, a co za tym idzie - nowości świąteczne znajdziemy w Yankee Candle. Ja ostatnio znalazłam Candy Cane Lane. Od razu urzekł mnie jego zapach.
Piękna, soczysta czerwień wosku urzekła mnie tak bardzo, że musiałam powąchać go. Dodatkowym elementem, który sprawił, że musiałam go też dotknąć był obrazek chatki z piernika.
Strzał w dziesiątkę ! Nie dość, że kolorek śliczny, to i zapach równie wyjątkowy.


Opis:

"Aromat jeszcze ciepłych, dopiero wypieczonych, świątecznych ciasteczek miesza się z zapachem zawieszonych nad kominkiem słodkich, cukierkowych lasek. Do tego jeszcze szczypta mięty pieprzowej"


Odpalając go wyczuwam piękne połączenie czekolady z mięta. Usiadłam w wygodnym fotelu
i wyobraziłam sobie dzieciństwo.. Ja bawiąca się lalkami i zajadająca ulubioną czekoladę właśnie czekoladowo-miętową. Wspomnienia dziecięcych lat powracały.. Przypominały się święta, choinka pięknie ubrana i mnóstwo słodyczy. Ahh.. jak miło mieszkając już z dala od domu powrócić do tamtych chwil. Taki właśnie jest wosk Yankee Candle - Candy Cane Lane. Jest to połączenie wspomnień wraz z ulubionymi słodyczami. To rozkosz zmysłów. To dom wypełniony przepięknym zapachem słodkich cukierków i odrobiny mięty.
Polecam każdemu ! 
3 komentarze:

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life