13:57

Legginsy Bas Bleu Niki - UlubionaBielizna.pl

Modą nigdy nie zajmowałam się. Ostatnio postanowiłam zrobić przegląd mojej garderoby i.. wpadłam na pomysł, aby z tego co mam w domku, utworzyć jakieś stylizacje. Ciekawe czy mi się to uda. Dzisiaj będzie zestaw - legginsy nylonowe i sweterek Sinsay.


Do legginsów Bas Bleu Niki pasuje wszystko. Dosłownie wszystko, ponieważ możemy założyć spódniczkę, sukienkę, sweterek a nawet i koszulę. Ja wybrałam sweter Sinsay - wydawał mi się najbardziej odpowiedni. Do całego zestawu z dużej kolekcji butów dopasowałam moje ulubione - czerwone na słupku.


Do tego wszystkiego kurtka z sieciówki. 


                                       Uwielbiam swetry, które sięgają swoją długością do pupy, a nawet i za. Takie sweterko-tuniki. One świetnie nadają się do grubych rajstop, czy też legginsów. 


Nigdy nie byłam przekonana do bluzek/swetrów z napisami. Ostatnio się to zmieniło. Ten sweterek mnie bardzo urzekł. Musiałam go kupić, no i dobrze zrobiłam. 


Moje legginsy są marszczone na dole, dzięki temu pasują do każdego rodzaju butów. Świetnie będą się prezentowały ze szpileczkami, bądź butami na platformie. 


Jako dodatek - oczywiście musi być jakiś element biżuterii. U mnie oprócz obrączki i pierścionka jest bransoletka Maybeme


Kurtka - nie pamiętam, gdzie kupiłam
Legginsy - Bas Bleu Niki
Sweterek - Sinsay
Bransoletka -Maybeme

Bardzo dziękuję firmie Ulubiona Bielizna za możliwość utworzenia stylizacji. Na dniach pojawią się moje inne propozycje z tymi legginsami. 

3 komentarze:

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger