18:59

W czasie deszczu dorośli się nudzą.. Moje sposoby na jesienne wieczory.

Jesień to okres szarości, nudy, zimna i ciągłego deszczu.  To czas kiedy siedzimy w domu i.. nie wiemy co ze sobą zrobić.  
Zastanawiacie się co ja robię w takie dni? 
Zdradzę Wam moje pomysły na spędzanie czasu wolnego. 1. Czytam książki - Uwielbiam usiąść wieczorem w moim ulubionym fotelu z kubkiem gorącej czekolady, przykryć się kocem i czytać książki. Według mnie najlepsza metoda na przeniesienie się w inna krainę, do innego świata. Dzięki temu zapominam o deszczu, jesieni, a jestem tam.. gdzieś daleko :)


2. Nauka - coś co trzeba robić, jak się studiuje. Aktualnie uczę się angielskiego, zawsze miałam niemiecki, a teraz na magisterce wybrali to co większość osób chciało - czyli właśnie ten nieszczęsny angielski. Aktualnie korzystam z tej książki.


3. Spacery - ale tylko wtedy, kiedy nie pada. Mimo wiatru i zimna, lubię iść pospacerować na plażę. To taka odskocznia.. Szum fal - on odpręża.


4. Oglądam filmy, seriale - Czyli wszystko co śmieszy - aby poprawić sobie humor. Nadrabiam też zaległości filmowe i serialowe. Jesień to jedyna okazja, aby nadrobić wszystko :)


5. Jedziemy do galerii - tak, właśnie tak. Galeria, mnóstwo sklepów, ludzi, przecen - czyli coś co poprawi humor każdej kobiecie no i zapcha wolny czas. A jak wyjdziemy z niej z nowym ciuszkiem, albo kosmetykiem, to świat staje się od razu kolorowy !


6. Blog - oczywiście dużo czasu spędzam też na blogu. Staram się pisać nowe posty, zmieniać bloga, przeglądać Wasze blogi. 7. Familie.pl - to portal rodzinny, na którym jestem moderatorem. Udzielam się, do pewnego czasu pisałam artykuły. 
A Wy co robicie w jesienne wieczory?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger