Bahama Breeze - Yankee Candle

19 października 2014

Bahama Breeze - to pierwszy wosk, który kupiłam, gdy zaczynałam przygodę z Yankee Candle. Urzekł mnie bardzo i dzięki temu chciałam poznawać wciąż to nowe zapachy. 
Informacja na stronie:
"Najsmaczniejszy z możliwych, orzeźwiający koktajl. Nic apetyczniej nie schładza w letnie, upalne dni. Nic lepiej nie smakuje niż soczyste grejpfruty, dojrzałe w słońcu mango i słodkie ananasy razem wzięte! "

Jest to kolejny zapach letni. Po jego odpaleniu cały dom pachnie świeżością, latem, marzeniami. Wyobraź sobie, że jesteś na wyspie, leżysz na leżaku, w dłoni trzymasz drinka z parasolką - dalej mam pisać? Chyba wystarczy prawda? Sama potrafisz dopisać sobie resztę.. Mango, ananas
i grejpfrut to świetne połączenie ! Zapach jest tak intensywny, że wystarczy odrobinka wosku, a cały dom jest wypełniony zapachem. 
Marzy Ci się wyprawa na Bahama w zimny jesienny bądź zimowy dzień? Odpal wosk, zamknij oczy i przenieś się tam, gdzie pragniesz !
Bardzo martwi mnie fakt, że został on wycofany. Całe szczęście, że tak jak widzicie na zdjęciu - mam zapas i bardzo oszczędnie go używam.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life