Konkurs z marką Astor - WYNIKI !

15 czerwca 2014

Pamiętacie konkurs, w którym były do wygrania kosmetyki Astor?

Mam zwyciężczynie dwie. Oto ich wypowiedzi:

Ania Firszt
"Idealna chwila z moją mamą to taka z która mogłam bym z Nią być..Nie mam już mamy bo zmarła 13 lat temu ,pamięcią sięgam do tych chwil gdzie spędzałyśmy czas razem ..Teraz została modlitwa,kwiaty i zapalony znicz....."

Sylwia Nowak
"Idealna chwila z moją mamą jest na razie w sferze moich marzeń, ale mam nadzieję, że kiedyś się spełni. Bardzo chciałabym zabrać moją mamę na wycieczkę w piękne, ciepłe miejsce. Myślę, że Prowansja byłaby idealna. Zamieszkałybyśmy w jakimś małym, przytulnym pensjonacie. Rano rozkoszowałybyśmy się smakiem świeżo palonej kawy oraz croissantami z konfiturą różaną. Przedpołudnia spędzałybyśmy na pustej jeszcze plaży. Rozkładałybyśmy koc i rozmawiałybyśmy. Znalazłybyśmy czas na lekturę ulubionych książek, napisanie kilku listów, mama pewnie po raz kolejny opowiedziałaby mi romantyczną i zabawną historię o tym, jak poznała tatę. Ważnym elementem naszej wspólnej wycieczki byłaby wspaniała śródziemnomorska kuchnia. Być może spróbowałyśmy sławnych kasztanów? Wieczorami pewnie spacerowałybyśmy krętymi, wąskimi uliczkami. Podziwiałybyśmy zabytki i historyczne budowle. Zmęczone wracałybyśmy do naszego pokoju, siadałybyśmy na balkonie z butelką wina. Wdychałybyśmy oszałamiający aromat lawendy i rozmarynu. Słuchałybyśmy gwaru pobliskiej ulicy i marzyłybyśmy o kolejnej wspólnej wyprawie. "


Proszę o kontakt - w celu podania adresu do wysyłki.

3 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo. Dane wysłałam na FB. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wcześniej blogerka, teraz videoblogerka! Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YouTube ;) https://www.youtube.com/user/CatherinessTV

  Z góry dziękuję ;**

  OdpowiedzUsuń
 3. Kosmetyki dotarły dzisiaj. Jeszcze raz dziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life