16:01

Balsam do ciała Little Black Dress.

Uwielbiam zapachy z Avonu, szczególnie Little Black Dress. Dosłownie co katalog kupuję coś z tej serii. Jestem od tego zapachu chyba uzależniona. Dzisiaj opowiem Wam o kremie do ciała, który uwielbiam - nie tylko ja, ale także mój D., który jest zachwycony zapachem.

Oto mój ulubiony kosmetyk do ciała.


Jest to balsam uzupełniający do serii LBD. Czarny kolor - to znak rozpoznawczy linii zapachowej. Balsam znajduje się w tubie, którą można postawić na półeczce. Ładnie komponuje się z innymi kosmetykami w łazience. Opakowanie nie posiada wielu napisów - w odróżnieniu od innych balsamów do ciała. 


Zamknięcie jest wytrzymałe, a tuba łatwa do otwierania. Nie trzeba siłować się, tak jak w innych opakowaniach. Na odwrocie tuby mamy informacje dotyczące składu balsamu w wielu językach.
Tuba jest o pojemności 150ml. Balsam ma wspaniały zapach, który utrzymuje się przez kilka godzin na skórze, dodatkowo świetnie nawilża. Czytałam wiele recenzji negatywnych. Panie, które próbowały owy produkt zarzucają, że ładnie pachnie, ale nie nawilża. Ja się z tym nie zgadzam. W lecie mam zazwyczaj przesuszoną skórę - on świetnie ją nawilżył, no i pozostawił ten cudny zapach. Wydajność balsamu to kolejny plus. Może się wydawać, że 150ml, to mało, ale.. przekonajcie się same, wystarcza on na bardzo długo. Cena za opakowanie nie jest wcale duża, bo kosztuje około 23zł (warto szukać promocji, ponieważ cały zestaw - balsam, dezodorant i wodę - można kupić za 60zł, a czasami i mniej).

Osobiście polecam go, jak dla mnie nie ma żadnych minusów.

3 komentarze:

  1. ja nie przepadam za avonem i pewnie tak czy siak bym go nie kupiła, choć też czytałam recenzje, że właśnie nie nawilża, ale widocznie Twoje ciało ma inne wymagania co do nawilżenia i Tobie to starcza :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam Instinct i Famme. Balsamy są świetnym uzupełnieniem zapachów. I nie są to raczej balsamy pielęgnujące a tylko uzupełnienie dzienne perfum.

    OdpowiedzUsuń
  3. Sama go nie miałam, choć często się czaiłam(mama jest konsultantką) Ale wiem, że zapach jest ładny.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger