16:27

Wybór sukni ślubnej.

Wybór sukienki ślubnej to jedna z najważniejszych z części ślubnych przygotowań. Ja już mam to za sobą, ale zapewne wiele z Was nie ma pojęcia jaką wybrać. Chcemy czuć się wyjątkowo, przepięknie w tym najważniejszym dniu w życiu. Idealna suknia powinna mieć dopasowany fason do sylwetki.

Informacje, które tu się znajdą są zaczerpnięte ze strony wizaż.pl

Suknia ślubna: prosta

 

Suknie w tym minimalistycznym stylu są niezwykle eleganckie i przywodzą na myśl hollywoodzkie gwiazdy lat 40.
Dla kogo: charakterystyczny dla tego modelu (szytego najczęściej z miękkich, swobodnie opływających sylwetkę materiałów) krój opinający ciało i podkreślający linię ramion, jest idealny dla szczupłych, ale niepozbawionych kobiecych kształtów dziewczyn. 

Suknia ślubna: księżniczkowa

 

Bogato zdobiona suknia w stylu „księżniczka z bajki” cechuje się dopasowaną gorsetową górą, kończącą się w pasie lub pod biustem oraz mocno rozkloszowaną spódnicą o długości maksi lub midi, często zakończoną trenem lub o formie krynoliny.
Dla kogo: suknia najlepiej się prezentuje się na smukłej sylwetce, ale - w wersji mniej zdobionej - sprawdza się też przy nieco pełniejszych kształtach, ponieważ świetnie maskuje szerokie biodra, delikatnie akcentuje ramiona i podkreśla biust, sprawiając, że sylwetka wygląda na drobniejszą.
Suknia ślubna: styl Empire

 

Bardzo elegancki krój sukni, charakteryzuje się podwyższoną talią i odciętą tuż pod biustem prostą spódnicą. W wersji nowoczesnej suknia spływa łagodnie już od linii dekoltu, może też być krótsza z przodu (hit sezonu!). Dodatkowej lekkości dodają jej zwiewne i delikatne materiały.
Dla kogo: styl ten doskonale sprawdza się w przypadku większości figur, ponieważ świetnie maskuje brzuszek, ale jest idealny dla niskich dziewczyn, gdyż wysmukla i wydłuża całą sylwetkę, optycznie dodając jej kilku centymetrów. 


Suknia ślubna: syrena

 

 

Suknia charakteryzuje się dopasowaną górą i spódnicą, która rozszerza się dopiero na linii kolan, tworząc efekt wachlarza. Całość przypomina kształtem syreni ogon.
Dla kogo: jeden z najmodniejszych modeli lat 80., do dziś wybierany chętnie przez kobiety pragnące pochwalić się figurą klepsydry i płaskim brzuszkiem, gdyż mocno podkreśla biodra i kształty ciała. 


Suknia ślubna o linii „A”

 

 

Uniwersalny model, charakteryzujący się łagodną, elegancką i stonowaną formą. Górna część sukni jest dopasowana i podkreśla biust, a spódnica lekko się rozszerza tworząc kształt litery „A”.
Dla kogo: fason uniwersalny, często wybierany przez panny młode o obfitszych kształtach, zwłaszcza jeśli suknia nie ma wyraźnie podkreślonej talii, dzięki czemu ukrywa boczki czy szersze biodra.
Zapewne zastanawiacie się jaką ja będę miała suknię? Aaa to będzie tajemnica. Podpowiem Wam, że będzie do kolan :)

A Wy jakie miałyście suknie?Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger