Przedstawię Wam nowości urodowe, które warto mieć w torebce, toaletce, czy kosmetyczce. Pomyślałam, że zmienię troszkę bloga - nie tylko będą tu umieszczane recenzje kosmetyków, ale też znajdziecie tu wiele porad, nowości urodowych, kosmetycznych, oraz modowych. Mam nadzieję, że zainteresuje Was nowa tematyka bloga.
 |
Krem redukujący zmarszczki Soraya |
 |
Przeciwzmarszczkowy krem na dzień |
 |
Przeciwzmarszczkowo - ujędrniający krem na noc
|
 |
Nawilżające masło do ciała |
 |
Owocowo-kwiatowy One Direction |
 |
Cienie do powiek z drobinkami rozświetlającymi
|
 |
Krem na noc dla starzejącej się skóry Dermedic
|
PORADA !!
Jeżeli chcesz, aby zapach się dłużej utrzymywał to nanoś go na ubrania i włosy. A jeśli skropisz nadgarstki, to nie pocieraj ich o siebie, bo wtedy szybciej się ulatnia zapach.
|
Na masełko Bielendy na pewno się skuszę. Wersje zapachowe idealne dla mnie :)
OdpowiedzUsuńkrem soraya metamorphose moim zdaniem jest rewelacyjny! Przyniósł świetne efekty juz po kilku dniach stosowania. krem super się wchłania, bardzo dobrze nawilża i wygładza. Zmarszczki sa spłycone, skora ujędrniona, uelastyczniona naparawde super efekt Krem w przystepnej cenie - polecam :)
OdpowiedzUsuń