11:28

Jonizowana żywa woda alkaliczna REDOX - recenzja


Jak pamiętacie - testowałam wodę REDOX, teraz postanowiłam opowiedzieć co nieco o niej. 

Opis producenta:

Woda Redox® to prosty, skuteczny i bezpieczny sposób na
 • neutralizowanie wolnych rodników
 • i niwelowanie kwasowości
powodowanych wieloma artykułami spożywczymi w tym żywnością zakwaszającą organizm, m.in. taką jak np. alkohol, kawa, cola, energy-drinki, czarna herbata, napoje słodzone cukrem, białkowe suplementy diety, produkty mięsne, wyroby cukiernicze, tłuszcze zwierzęce itp. 
Napój Woda Redox® powstaje w wielogodzinnym procesie jonizacji alkalizującej.
W ten sposób z 1 litra wody uzyskuje się 0,5 litra jonizowanej żywej wody alkalicznej.
 Spożycie już 2 saszetek dziennie przynosi bardzo dobry efekty.
Do napoju Woda Redox przekonało się już wiele osób ceniących sobie zdrowy styl życia.
Od wielu lat napoje o zbliżonych cechach i właściwościach stosowane są powszechnie na rynku japońskim, amerykańskim, australijskim i kanadyjskim. Rynki te znane są z wymagań jakościowych swoich produktów podyktowanych wysoką świadomością zdrowotną dużej części populacji konsumentów. 
Trzeba z zadowoleniem zauważyć, że również w Polsce widoczny jest wzrost świadomości konsumentów co pociąga za sobą przyrost oczekiwań co do jakości rodzimych produktów. Napój Woda Redox® zajmuje pozycję na liście szlachetnych produktów spożywczych, które znane są konsumentom świadomie dobierającym produkty do swojego codziennego menu. Napój Woda Redox® zdecydowanie wyróżnia się swoimi właściwościami pośród napojów występujących na polskim rynku i doskonale trafia w zapotrzebowanie i oczekiwania różnych grup konsumenckich. 
Woda Redox®, to napój który z powodzeniem wspomaga niwelowanie skutków często spotykanych, złych nawyków żywieniowych, również u osób, którym brakuje determinacji aby te nawyki zmienić lub wyeliminować.


Opakowanie

Woda Redox® sprzedawana jest w specjalnych, absolutnie bezpiecznych dla zdrowia i atestowanych, jednorazowych  opakowaniach chroniących jego właściwości. Jest to konieczne, gdyż dostęp światła i powietrza do wody alkalicznej ( np. w butelkach ), w krótkim czasie niszczy jej właściwości ( w przeciągu kilkunastu godzin ).


Moja opinia:


Stosowałam tą wodę na dwa sposoby: na twarz - wacik nasączony w wodzie, położony na skórę na kilka minut i do picia. Jestem pod wielkim wrażeniem. Nie spodziewałam się, że woda może zdziałać takie cuda ! Jeżeli chodzi o skórę twarzy - stała się ona delikatniejsza. Moja skóra jest bardzo delikatna, muszę używać wielu produktów przeznaczonych dla dzieci, ponieważ zaraz mam uczulenie, jak i jakies wypryski. Zauważyłam, że po stosowaniu wody na twarz mogę już używać niektórych kremów "dla dorosłych", co mnie bardzo cieszy. Zazwyczaj używałam tylko Bambino, a teraz.. moge kupić sobie co tylko zechcę - no prawie wszystko. Woda jest bardzo orzeźwiająca, polecam ją również dla osób, które ćwiczą. "Picie wody alkalicznej przed, podczas i po wysiłku podnosi poziom nawodnienia oraz redukuje zakwaszenie i podnosi wydolność organizmu.
Dla zawodników uprawiających sport zawodowo lub rekreacyjnie, ważne jest dostarczanie przed, podczas i po wysiłku fizycznym odpowiedniej jakości i ilości płynów do organizmu, a przede wszystkim dobrej wody"


Woda cuda czyni nie tylko w kosmetologii, ale i także w naszym ciele - jak juz wiecie nie zakwasza organizmu, co jest wielkim plusem. Dodatkowo po piciu tej wody, człowiek staje się taki.. hmm.. żywszy, pełen energii oraz chęci do pracy. Ona w jakimś stopniu powoduje, że czujemy się świetnie. Szczerze polecam wodę ! 


1 komentarz:

 1. Great post. I used to be checking continuously this
  blog and I am impressed! Very helpful information specially the ultimate phase :) I deal
  with such information much. I used to be looking for this certain info
  for a very long time. Thank you and best of luck.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger