12:50

Astor - Big & Beautiful BFly Butterfly Look

Zauważyłam, że rzadko dodaję recenzje mascar do oczu. Dzisiaj postanowiłam zrobić wyjątek i opowiedzieć o jednej z moich ulubionych. 

Więc na tapetę bierzemy Big&Beautiful BFly Butterfly Look AstorOpis produktu:

Motyle czarują swoim pięknem niemal na całym świecie. Nie można ich spotkać jedynie na zimnych lądach Antarktydy oraz Arktyki. Dla marki Astor to żaden problem, bowiem pomalowane najnowszym tuszem Big & Beautiful BFly Butterfly Look rzęsy zachwycają swoim urokiem nawet tam, gdzie nie dociera trzepot motylich skrzydeł.


Moja opinia + wygląd opakowania:


Pierwsze wrażenie - świetne. Super opakowanie, lustrzane - można się przejrzeć ;) Według mnie powinny być bardziej wyraźna napisy. Na początku bałam się użyć tej fikuśnej szczoteczki, myślałam, że nie będę umiała się nią posługiwać, ale myliłam się. Rzęsy po dwóch - trzech pociągnięciach są bardzo fajnie wytuszowane, rozdzielone i unoszą się ku górze. Jest bardzo lekki, nie kruszy się, mascary nie czuć  w ogóle na rzęsach. 

Cena:
36zł

1 komentarz:

  1. Ciekawi mnie ta mascara, widziałam w sklepie a szczoteczka ładnie przylega do rzęs. Ciekawe jakby się trzymała na moich rzęsach.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger