18:18

Soraya antyperspirant deo protect - nie polecam !

Dzisiaj Wam przedstawię produkt, którego osobiście NIE POLECAM, ale.. pamiętajcie - to TYLKO MOJA OPINIA, każdy z nas ma inną skórę, inne upodobania i co innego może używać. 

Opis producenta:
Wygląd opakowania:


Opakowanie - jak widzicie - jest dość standardowe. Przeważają kolory białe, co oznacza, że antyperspirant jest podobny do wielu innych. Napisy na etykiecie są duże i czytelne. Pudełeczko jest małe - idealnie zmieści się do damskiej torebki.

Moja opinia:

Bardzo zawiodłam się na tak znanej firmie jaką jest Soraya. Zazwyczaj miałam dobre zdanie o ich kosmetykach, lecz niestety ten antyperspirant nie przypadł mi do gustu - do ciała, pach również.
Producent zapewnia 24h ochronę - ale.. gdzie ona się podziewa tak naprawdę? Niestety, ale mimo obietnic ten antyperspirant nie zapewnia ochrony przed potem. Stosowałam go przy wysiłku, stresie, jak i w normalne dni, w których wykonywałam codzienne domowe obowiązki. Niestety - nie sprawdził się w żadnej sytuacji. Dodatkowo po używaniu go około tygodnia zaczęły pojawiać się małe krostki, które były oznaką uczulenia. Jedna obietnica została dotrzymana - pozostawia komfort zapachu przez całą dobę oraz nie pozostawia śladów na ubraniu. Niestety osobiście nie polecam nikomu, ale.. tak jak pisałam wyżej - każdy ma inną skórę i czego innego oczekuje od produktu. To, że mi on "nie przypadł do gustu" - nie świadczy o tym, że każda osoba, która będzie chciała go wypróbować - będzie miała taką opinię jak ja.

Gdzie można go kupić?
Rossmann, wydaje mi się, że też w marketach jest.

Cena:
ok. 9zł

Pojemność:
50 ml.


4 komentarze:

 1. Kupuję różne antyperspiranty, ale tego nie miałam. Zdecydowanie oscyluję wokół Garnier'a i Lady Speed Stick.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam żadnego z Soraya, odkryłam swój ideał z Garnier mineral.

  OdpowiedzUsuń
 3. a dla mnie to ideał :) tylko ten stosuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie ja też tylko ten stosuję, lepszego nie ma, ale mam problem, bo już nigdzie go nie mogę znaleźć. Czy nie orientujecie się gdzie go można kupić??? Bardzo mi zależy

   Usuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger