C-Thru - Coral Dream

29 stycznia 2014

Przeglądałam kosmetyki, które posiadam i zauważyłam, że wiele z nich nie jest opisanych przeze mnie. Więc szybko postaram się nadrobić chociaż część strat. Na pierwszy rzut idzie perfum.

Opis producenta:

Nowy zapach `C-Thru Coral Dream` bazuje na koncepcie egzotyki oraz wakacyjnych tropików. Motywy rafy koralowej na opakowaniu idealnie współgrają z nazwą linii oraz stworzonym zapachem. 

Kobiecy, kwiatowo – owocowy zapach, odzwierciedlający elegancję oraz egzotyczną zmysłowość to zapach stworzony dla młodych kobiet, które czerpią radość z życia oraz lubią podążać za aktualnymi trendami. 

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bylica, pieprz, jałowiec
nuta serca: róża, fiołek
nuta bazy: wanilia, drewno, bursztyn, drzewo sandałowe.


Wygląd opakowania:


Jak możecie zauważyć, flakonik od perfumu jest szklany, koloru czerwonego przechodzący na końcu w biały. Napisy na nim są dość wyraźne, chociaż powiem szczerze, że wolałabym, aby były innego koloru, aby bardziej rzucały się w oczy. Oprócz flakonika z perfumem mamy osłonkę w formie plastikowej tuby, w której nasz perfum się znajduje. Chroni ona przed potłuczeniem się, ale i też stanowi ładny, ozdobny element na naszej toaletce.

Moja opinia:

Perfum jest odpowiedni do codziennego używania, według mnie nie nadaje się na wieczór, ani na wielkie wyjścia. Jest słodki, czasami był zbyt mdły dla mnie. Zapach jest trwały, czuć go nawet po kilku godzinach. 


Zdjęcie może nie wyraźne, ale w buteleczce znajdują się takie kuleczki. Przed użyciem oczywiście należy potrzasnąć flakonik, aby zmieszał się perfum. Moim zdaniem zapach jest idealny na jesień - zimę, jeżeli chodzi o cieplejsze dni - zbyt mdły, pieprzowy. Ogólnie mówiąc - nie jest to zły perfum, ale.. nie tego szukam i oczekuję.

Dostępność:
drogerie

Pojemność i cena:
36zł / 30ml; 
50zł/ 50ml

2 komentarze:

  1. Prezentuje się ciekawie, choć moim ulubieńcem wśród perfum C-Thru nadal pozostaje Black Diamond :) Uwielbiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. mam ten sam zapach ale jako dezodorant:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life