Rimmel Extra Pop Lash - mascara

03 września 2013


Opinia producenta:

Tusz do rzęs extra wydłużający, super pogrubiający. Tusz na każdą okazję - umożliwia nałożenie nawet kilku kolejnych warstw i stworzenie różnych typów makijażu, od bardzo dyskretnego po mocny i wyrazisty. Zawiera specjalną kombinację hydrożeli, które wyjątkowo skutecznie zapobiegają sklejaniu się rzęs nawet po nałożeniu kilku kolejnych warstw. Dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

Opis produktu:
Linia maskar Rimmel Extra Super Lash została wzbogacona o nowy wariant Extra POP Lash extreme black. Istne "must have" w każdej kosmetyczce. Rzęsy staną się pogrubione, a głęboka czerń nada im jeszcze więcej wyrazistości i blasku. Rzęsy idealne pokryte, bez grudek, dzięki specjalnej formule.
- See more at: http://www.rossnet.pl/Produkt/Rimmel-Extra-Pop-Lash-czarny-Mascara-8-ml,325236,1647,1#W3cuYz1/NdBk9Cs0xo43CQ


Woda Toaletowa Katy Perry - Killer Queen

Ten post zacznę troszkę od tyłu. Zapewne wiele z Was ma okazję być testerką w "Programie Nowości" na stronie rossnet.pl.
Ja również do tych szczęściar należę. Teraz powinnam umieścić post ogólny - z tego co wybrałam sobie do testowania, a następnie po kolei opisywać każdy produkt. Zrobię wyjątek i zacznę od najcudowniejszej wody jaką miałam okazję przetestować.

Za górami, za lasami żyła sobie księżniczka Józefina, która kochała kosmetyki. W zimny, deszczowy dzień siedziała patrząc w okno i marzyła o królewiczu, który przyjechałby po nią na białym rumaku. Aż tu nagle.. Puk, puk - do drzwi. Księżniczka przestraszyła się.
Kto tam? - pyta.
"Józefino, jam jest Twym wymarzonym księciem - nazywam się Romuald. Przyjechałem do Ciebie z odległej krainy i przywiozłem Ci prezent".
Księżniczka otworzyła drzwi, wpuściła księcia do pokoju - wzięła od niego prezent. Od razu zaczęła rozpakowywać go. Ujrzała piękne czerwone pudełeczko:
Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life