14:47

Próbki kosmetyczne od BingoSpa

Święta, pisanie pracy, dom - z tego wszystkiego zapomniałam wstawić recenzję próbek od BingoSpa. Całe szczęście, że miałam je zapisane w notatniku.

Dostałam takie oto próbeczki:


Niestety wiele o nich powiedzieć nie mogę, z tego względu, że to są właśnie próbki. Zbyt dużo nie "pokazały". Więc moja opinia będzie powierzchowna, że tak napiszę.


Opinia producenta:

Kolagenowe serum z zieloną herbatą, I-karnityną, masłem Shea, i brzoskwinią do aplikacji na uda, pośladki i brzuch.

Moja opinia:

Po zużyciu tych dwóch próbeczek skóra była ładnie nawilżona i delikatna w dotyku. Zapach serum jest bardzo owocowy. Opinia producenta:Moja opinia:

Niestety, ale żadnego efektu nie zauważyłam. Plusem jest zapach oraz konsystencja. Dodatkowo po użyciu produktu na ciele pojawiła się wysypka. Uczulenie nie pozwoliło mi na dalsze wypróbowanie preparatu.Moja opinia:

Bardzo szybko się wchłania oraz ma przyjemny zapach. Skora idealnie dopasowuje się do tego kosmetyku - a może on do niej? Jest świetnie nawilżona, ujędrniona i napięta. Idealny, szkoda, że to tylko próbka.


Moja opinia:

Niestety ale nie jestem w stanie nic powiedzieć o tym kremie. Mi nie pomógł. Mam bardzo małe rozstępy, po użyciu tego kremu - takie jak były, nadal są. Jedyny plus to przyjemny zapach. To wszystko. Może komuś pomoże. W końcu każdy z nas jest inny :)

3 komentarze:

 1. Te próbki to wgl coś śmiechu warte....się poczułam obrażona aż jak je dostałam. Kpina z blogerek.

  OdpowiedzUsuń
 2. ehhh te próbki - aż szkoda mówić.... - ciężko cokolwiek napisać na temat próbek

  OdpowiedzUsuń
 3. próbki to kpina wgl jest , pełnowartościowy produkt - wtedy rozumiem testowanie.

  A co do kartki jeśli będziesz miała ochotę możemy wysłać sobie ot tak bez okazji ;-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger