15:46

Herbata z cytryną i imbirem. + zaproszenie dla przyszłych Panien MłodychJak zawsze - najpierw spoglądam i oceniam opakowanie produktu, który testuje. Tak było i tym razem. 

 Producent:


Herbatka zawiera między innymi: aż 24 % imbiru, jabłko 13 %, trawa cytrynowa 11% 

20 torebek/ 35 g
waga z opakowaniem - ok. 70 g
Data trwałości: 01.2016
20 torebek/ 40 g

 Moja opinia:Opakowanie herbatki oceniam na bardzo dobry, ponieważ znajduje się na nim wszystko to co najważniejsze w herbacie - czyli obrazki cytryny oraz imbiru. Dodatkowo kolor zielony - według mnie ociepla chłodniejsze dni, nawet jeżeli jest on narysowany/namalowany.
Smak - Lubie różne herbatki, lecz nigdy nie piłam żadnej o połączeniu imbiru i cytryny. To była dla mnie nowość. I nie żałuję, że spróbowałam. Po 5 minutach parzenia można wyczuć intensywny aromat cytryny. Dodatkowo ja wyczuwam imbir - a nie zbyt mi on odpowiada. Całe szczęście, że cytryna jest i wiele wyraźniejsza.
Herbatka świetnie nadaje się na miłe chwile przy książce, pod kocykiem.
Ostatnio słyszałam, że wiele osób słodzi ją miodem, co niby gwarantuje bycie zdrowym przez całą zimę.


Zaproszenie !


Bardzo chciałabym Cię zaprosić na stronę poświęconą właśnie tej tematyce. http://slub.familie.pl/ Tu znajdziesz wiele porad, inspiracji oraz artykułów związanych ze ślubem i weselem, poza tym poznasz wiele wspaniałych ludzi, którzy Ci mogą pomóc w każdym dylemacie związanym z tym pięknym dniem. Dodatkowo bardzo chciałabym Cię zaprosić do brania udziału w konkursach - oczywiście darmowych oraz do czytania innych zakładek poświęconych rodzinie. Zarejestruj się, a nie pożałujesz !

1 komentarz:

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger