13:54

Kolagen do ciała BingoSpa

Opis producenta:


Kolagen do ciała BingoSpa dzięki lekkiej konsystencji i wyjątkowo aktywnym składnikom, poprawia kondycję skóry, zapewnia jej piękny i atrakcyjny wygląd. 

Po 25 roku życia, w komórkach skóry zaczyna ubywać kolagenu, słabną włókna kolagenowe powodując utratę jędrności i elastyczności, pojawiają się zmarszczki. Aby utrzymać skórę w doskonałej kondycji, zachować jej zdrowy i młodzieńczy wygląd, należy dostarczać jej kolagenu. Kolagen BingoSpa sprawia, że skóra staje się gładka i sprężysta, promieniejąca młodzieńczym blaskiem. 
 
Kolagen do ciała BingoSpa do codziennej pielęgnacji, doskonale się rozprowadza i szybko wchłania, bez niemiłego uczucia lepkości. Pozostawia skórę jedwabiście gładką, odprężoną i pachnącą.Moja opinia:

Kolagen używała moja mama, dlatego, że mi nie odpowiadał zapach. Użyłam go raz i mi nie odpowiadał - nie dość, że zapach zbyt intensywny ( jak dla mnie ), to w dodatku przy rozprowadzaniu go na skórze zostawiał białe ślady, a dopiero po chwili wchłaniał się. Niestety nie odpowiadało mi to, dlatego oddałam go mojej mamie. Nie patrząc na wady, mimo wszystko kolagen poprawia wygląd skóry. Skóra jest naprawdę sprężysta i gładka. Więcej nic o nim powiedzieć nie mogę, ponieważ nic więcej nie można zauważyć po stosowaniu jego.

Cena: 12zł
Pojemność: 300ml
Dostępność:  Sklep BingoSpa

2 komentarze:

  1. ja miałam krem kolagenowy do twarzy i byłam zadowolona. tego do ciała mam w planie spróbować i szukam opinii, ale jakoś niewiele ich Twoja chyba pierwsza jaką czytam :-(

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam, ale też tak mam, że jeśli mi nie podejdzie zapach to bardzo ciężko mi zużyć dany kosmetyk

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger