Jedwabne serum do mycia włosów BingoSpa

02 kwietnia 2013


Opis producenta:
Proteina jedwabiu posiada znaczne pokrewieństwo do protein występujących w skórze i włosach. Dzięki temu rozpuszczalne białko jedwabiu może tworzyć na powierzchni włosów film ochronny, który wygładza ich powierzchnię. Nadaje to włosom przyjemny chwyt, poprawia ich czesalność.

Proteiny jedwabiu posiadają ładunek elektrostatyczny przeciwny do ładunku włosów, dzięki czemu preparat posiadający w swoim składzie proteiny jedwabiu silnie przywierają do ich powierzchni.

Bogate w proteiny jedwabiu serum BingoSpa  zwiększa zatrzymywanie wilgoci na powierzchni włosów poprawiając ich podatność na układanie, zapobiega ich elektryzowaniu, nadaje włosom elastyczność, miękkość oraz jedwabisty połysk.
 
Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy, masować, dokładnie spłukać, ewentualnie  zastosować odżywkę.Moja opinia:

Moja włosy są bardzo specyficzne. Od nasady do połowy proste, a reszta kręcona. Strasznie puszyste i suche. Obawiałam się nakładać tej odżywki na włosy. Z szamponami też mam problem. W końcu odwazyłam się i.. jestem zadowolona. Włosy lepiej się rozczesują, dotykając je czuć, że są gładsze i miękkie. Więcej nie napiszę, bo zbyt krótko stosowałam odżywkę.

Cena: 9zł
Pojemność: 150ml


2 komentarze:

  1. Również używałam go i jestem tak 50/50 zadowolona ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja z szamponami do włosów nie eksperymentuje, bo przy większości dostaję okropnego łupieżu;/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life