15:20

Balsam kokosowy do dłoni Bingo Spa

Niestety z tymczasowego braku aparatu, jestem zmuszona wstawić zdjęcia z internetu. Lecz opinia będzie moja własna. Dawno mnie tu nie było, nie dodawałam recenzji, więc przyszła pora na nadrabianie zaległości.


Opis producenta:

Balsam kokosowy BingoSpa do dłoni posiada przyjemną, lekką konsystencję i zniewalający kokosowy zapach. Dokładnie nawilża i głęboko odżywia skórę, wzmacnia jej warstwę lipidową. Sprawia, że skóra dłoni na długo zachowa gładkość i delikatność.
Balsam BingoSpa wchłania się szybko i równomiernie, wzmacnia osłonę lipidową skóry , ogranicza utratę wody własnej z naskórka. Chroni skórę dłoni przed negatywnym wpływem detergentów i innych czynników środowiskowych podrażniających i wysuszających skórę.

Moja opinia:

Nigdy nie uzywałam balsamów do dłoni. To był moj pierwszy raz. Jestem pod wielkim wrażeniem balsamu. Nie dość, że ma świetny zapach, to jeszcze bardzo szybko się wchłania. Po uzyciu widać praktycznie od razu różnice. Dłonie stają się delikatniejsze i bardziej miękkie. Stosuję balsam co noc. Nakładam grubszą warstwę, zakładam rękawiczki i idę spać. Rano moje dłonie wyglądają o wiele lepiej.

Dostępność: BingoSpa sklep
Cena: 12zł
Pojemność: 100g

3 komentarze:

  1. zapraszam na konkurs http://klaudi13m.bloog.pl/id,332951994,title,konkurs,index.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie zapach nie urzekł, dla mnie zbyt chemiczny.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja miałam kiedyś od nich szampon do włosów farbowanych, ale własnie nie bardzo mi zapach pasował, a chyba też to był kokos

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My World by Dagmara Rek , Blogger