Vitasuplemental i stressOff - recenzja

03 lipca 2012

W końcu długo oczekiwana recenzja suplementów. Ogólne wrażenie robiły bardzo dobre, lecz niestety ale mi nie służyły. Dlaczego..? Zapraszam do czytania całości.

Wybrałam sobie tabletki STRESSOFF, ponieważ zblizała się sesja, egzaminy, dużo nauki, no i wielkie stresujące oczekiwania na wyniki. Przeczytałam opis producenta, bardzo zachwalał tabletki więc skusiłam się, aby właśnie je testować. Po pierwszej tabletce bardzo zaczeła mnie boleć głowa, myślałam, że może to wina pogody - bo często mnie boli głowa, gdy jest zmiana aury. Głowa bolała mnie od chwili wzięcia tabletki - ciągle. Drugi dzień - wziełam kolejną tabletkę rano, po wzięciu drugiej tabletki ból był silniejszy. Wydało się to dla mnie podejrzane więc trzeciego dnia nie brałam tabletek.. Faktycznie ból przeszedł. To był dla mnie znak, że to ból przez te tabletki. Więc niestety byłam zmuszona odstawić tabletki i nie wypróbowałam ich. Rozmawiałam ze znajomą aptekarką ona mówi, że mogę być uczulona na jakiś składnik i dlatego tak się działo. Ale nie zrażajcie się moją opinią - każdy z nas jest inny. Tabletki dałam babci, ona testujeje - gdy skończy opisze Wam, co ona zaobserwowała.

Drugie tabletki, które dostałam to VITASUPLEMENTAL, które dałam do testowania mamie.


W opakowaniach jak widzicie jest 30 kapsułek. Czytając opinie, wiele osób narzekało na ich wielkość - nie powiem, są dość duże, ale problemów z przełykaniem ich nie ma. 


 Tabletki mają za zadanie między innymi:
- zwiększać energię i siły witalne 
- wspiera odporność i kondycję organizmu
- wpływa pozytywnie na zdrowy i piękny wygląd skóry

Ale czy one spełniają te warunki..? Odpowiedź brzmi: nie ma rezultatów, przynajmniej dla mojej mamy. Ani stan skóry sie nie poprawił, ani nie zwiększyła sie jej energia. Wszystko jest tak jak było przed braniem tabletek. Biorąc je, mamie nie było nic, nic ja nie bolało. Więc może brać tabletki o takim składzie, jaki one posiadają. 

Ogólnie: Tabletki jak dla nas nie przyniosły rezultatów. Ale podkreślam - każdy z nas jest inny i na każdego co innego działa. Sądze, że Wy możecie spróbowac - może dla was będą one skuteczne.


Bardzo dziękuję firmie za tabletki do testowania. Moja ocena była rzetelna i prawdziwa. Mimo wszystko zapraszam Was do zakupu tabletek, być może Wam one pomogą.

2 komentarze:

  1. Ja również nie mogę brać takiego rodzaju lekow, ból głowy wtedy jest niesamowity ;o

    OdpowiedzUsuń
  2. raczej bym się nie skusiła, nie ufam tabletkom :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life